Simple Columns (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Links
pl: Odnośniki

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Columns
pl: Kolumny

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number
