Simple Columns (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Links
uk: Посилання

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Columns
uk: Колонки

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number
