Simple Currency Converter (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Email
sv: E-post

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Disclaimer
sv: Ansvarsfriskrivning

en: Sent
sv: Skickad

en: Ban
sv: Spärra

en: Australian Dollar
sv: Australiensiska dollar

en: Japanese Yen
sv: Japanska Yen

en: Swiss Franc
sv: Schweizisk Franc

en: Danish Krone
sv: Danska kronor

en: Swedish Krona
sv: Svenska kronor

en: Para
sv: Pará

en: Afghan Afghani
sv: Afghansk afghani

en: Argentine Peso
sv: Argentinsk Peso

en: Barbadian Dollar
sv: Barbadisk dollar

en: Bangladeshi Taka
sv: Bangladeshisk taka

en: Øre
sv: Öre

en: Kroner
sv: Kronor

en: Icelandic Króna
sv: Isländska kronor

en: Thai Baht
sv: Thailändska baht

en: Vietnamese Dong
sv: Vietnamesiska dong

en: South African Rand
sv: Sydafrikanska rand

en: Bulgarian lev
sv: Bulgariska lev
