Simple Currency Converter (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Disclaimer
ca: Descàrrec

en: Sent
ca: Enviat

en: Ban
ca: Bloqueja

en: Guarani
ca: Guaraní
