Simple Currency Converter (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Ban
el: Αποκλεισμός

en: Euro
el: Ευρώ

en: Canadian Dollar
el: Δολλάριο Καναδά

en: Australian Dollar
el: Δολλάριο Αυστραλίας

en: Hong Kong Dollar
el: Δολλάριο Χονγκ Κονγκ

en: New Zealand Dollar
el: Δολλάριο Νέας Ζηλανδίας

en: Swedish Krona
el: Σουηδική Κορώνα

en: Singapore Dollar
el: Δολλάριο Σιγκαπούρης

en: Lira
el: Λίρα

en: Dollar
el: Δολλάριο

en: Cent
el: Λεπτά

en: Peso
el: Πέσο

en: Argentine Peso
el: Πέσο Αργεντινής

en: Dinar
el: Δηνάριο

en: Franc
el: Φράγκο

en: Brunei Dollar
el: Δολλάριο Μπρουνέι

en: Brazilian Real
el: Ρεάλ Βραζιλίας

en: Surinamese Dollar
el: Δολλάριο Σουρινάμ

en: Turkish Lira
el: Τουρκική Λίρα

en: New Dollar
el: Νέο Δολλάριο

en: United States Dollar
el: Δολλάριο Η.Π.Α.

en: Russian Ruble
el: Ρωσικά Ρούβλια
