Simple Currency Converter (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Email
eu: Eposta

en: Guarani
eu: Guaraniera

en: Cent
eu: Zentimo

en: Peso
eu: Pisua
