Simple Currency Converter (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Disclaimer
gl: Aviso legal

en: Sent
gl: Enviado

en: Canadian Dollar
gl: Dólar canadiense

en: Australian Dollar
gl: Dólar australiano

en: Swiss Franc
gl: Franco suizo

en: Guarani
gl: Guaraní

en: Pound
gl: Libra

en: Cent
gl: Céntimo

en: Afghan Afghani
gl: Afgani afgano

en: Cêntimo
gl: Céntimo

en: Argentine Peso Moneda Nacional
gl: Moeda Nacional Peso Arxentino

en: Argentine Peso
gl: Peso Arxentino

en: Aruban Florin
gl: Florín de Aruba

en: Barbadian Dollar
gl: Dólar Barbadense

en: Centime
gl: Céntimo

en: Bermudan Dollar
gl: Dólar de Bermudas

en: Brunei Dollar
gl: Dólar de Brunei

en: Bahamian Dollar
gl: Dólar de las Bahamas

en: Belize Dollar
gl: Dólar de Belice

en: Congolese Franc
gl: Franco congoleño

en: Chilean Peso
gl: Peso Chileno

en: Colombian Peso
gl: Peso Colombiano

en: Costa Rican Colón
gl: Colón costarricense

en: Cuban Convertible Peso
gl: Peso Cubano Convertible

en: Cuban Peso
gl: Peso Cubano

en: Dominican Peso
gl: Peso Dominicano

en: Algerian Dinar
gl: Dinar Arxelino

en: Egyptian Pound
gl: Libra exipcia

en: Penny
gl: Penique

en: British Pound Sterling
gl: Libra esterlina

en: Rupee
gl: Rupia

en: Iranian Rial
gl: Rial iraní
