Simple Currency Converter (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Email
lt: El. paštas

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: Sent
lt: Išsiųstas
