Simple Currency Converter (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: None
is: Engin

en: Email
is: Netfang

en: Euro
is: Evra

en: Canadian Dollar
is: Kanadískur dollar

en: Australian Dollar
is: Ástralskur dollar

en: Japanese Yen
is: Japanskt jen

en: Swiss Franc
is: Svissneskur franki

en: Danish Krone
is: Dönsk króna

en: Norwegian Krone
is: Norsk króna

en: New Zealand Dollar
is: Nýsjálenskur dollar

en: Swedish Krona
is: Sænsk króna

en: Yen
is: Jen

en: Lira
is: Líra

en: Guarani
is: Guaraní

en: Dollar
is: Dollari

en: Pound
is: Pund

en: Icelandic Króna
is: Íslensk króna
