Simple Currency Converter (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Email
ja: メール

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Disclaimer
ja: 免責事項

en: Sent
ja: 送信済み

en: Ban
ja: 禁止

en: Guarani
ja: グアラニー語
