Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Replace
cy: Ailosod

en: Reverse
cy: Yn ôl
