Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Find
de: Finden

en: Replace
de: Ersetzen

en: Reverse
de: Umkehren

en: Trim
de: Kürzen
