Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Reverse
el: Αντιστροφή
