Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Custom
es: Personalizado

en: Find
es: Buscar

en: Replace
es: Reemplazar

en: Reverse
es: Revertir
