Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Custom
fi: Oma

en: Replace
fi: Korvaa

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys
