Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Find
fr: Trouver

en: Replace
fr: Remplacer

en: Reverse
fr: Inversé
