Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Reverse
gl: Invertido
