Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Custom
he: מותאם

en: Replace
he: החלפה

en: Reverse
he: הפוך
