Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Custom
hu: Egyéni

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Reverse
hu: Fordított
