Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Custom
id: Tersuai

en: Find
id: Cari

en: Replace
id: Tiban

en: Reverse
id: Terbalik
