Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Custom
it: Personalizzato

en: Replace
it: Sostituzione

en: Reverse
it: Inverti
