Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Custom
ja: カスタム

en: Replace
ja: 置換

en: Reverse
ja: 逆順
