Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Find
kn: ಹುಡುಕು

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು
