Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Reverse
lv: Apgriezta secība
