Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Custom
nl: Aangepast

en: Replace
nl: Vervangen

en: Reverse
nl: Omkeren
