Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Custom
pl: Własne

en: Find
pl: Znajdź

en: Replace
pl: Zamień

en: Reverse
pl: Odwróć
