Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Custom
ru: Собственная

en: Replace
ru: Заменить

en: Reverse
ru: Инвертировать
