Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Custom
sk: Vlastná

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Reverse
sk: Otočiť
