Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Custom
tr: Özel

en: Replace
tr: Değiştir

en: Reverse
tr: Ters
