Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Custom
uk: Власний

en: Find
uk: Пошук

en: Replace
uk: Замінити

en: Reverse
uk: Обернено

en: Trim
uk: Обрізати
