Simple Field Formatter (7.x-1.1-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Find
vi: Tìm

en: Replace
vi: Thay thế

en: Reverse
vi: Ngược
