Simple Field Formatter (7.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Fields
hu: Mezők

en: Reverse
hu: Fordított

en: Link this field to the original piece of content
hu: A mező egyben hivatkozás is legyen az eredeti tartalomra
