Simple Field Formatter (7.x-2.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Fields
ja: フィールド

en: Reverse
ja: 逆順

en: Link this field to the original piece of content
ja: このフィールドを元のコンテンツへリンクさせる
