Simple Field Formatter (7.x-2.0-alpha3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
no: Prefiks

en: Suffix
no: Suffiks

en: Fields
no: Felt

en: Reverse
no: Motsatt

en: Link this field to the original piece of content
no: Knytt dette feltet til det opprinnelige innholdet
