Simple Field Formatter (7.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Fields
nl: Velden

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Link this field to the original piece of content
nl: Dit veld naar de oorspronkelijke inhoud linken
