Simple Field Formatter (7.x-2.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Fields
pl: Pola

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Link this field to the original piece of content
pl: Odnieś to pole do oryginalnej zawartości.
