Simple Field Formatter (7.x-2.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Fields
ru: Поля

en: Reverse
ru: Инвертировать

en: Link this field to the original piece of content
ru: Сделать это поле ссылкой на полную версию материала
