Simple Field Formatter (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Fields
da: Felter

en: Reverse
da: Omvendt

en: Link this field to the original piece of content
da: Link feltet til det originale indhold
