Simple Field Formatter (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Link this field to the original piece of content
bo: གནས་ཁོངས་འདི་དང་ཐོག་མའི་ནང་དོན་དེ་དང་སྦྲེལ་བ
