Simple Field Formatter (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Fields
it: Campi

en: Reverse
it: Inverti

en: Link this field to the original piece of content
it: Collega questo campo al contenuto originale
