Simple Field Formatter (7.x-2.0-beta3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Fields
es: Campos

en: Reverse
es: Revertir

en: Link this field to the original piece of content
es: Enlazar este campo a la pieza original de contenido
