Simple Field Formatter (7.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Fields
fi: Kentät

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Link this field to the original piece of content
fi: Linkitä kenttä alkuperäiseen sisältöönsä
