Simple Field Formatter (7.x-2.0-beta3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Fields
tr: Alanlar

en: Reverse
tr: Ters

en: Link this field to the original piece of content
tr: Bu alanı özgün içerik parçasına bağla
