Simple Field Formatter (7.x-2.0-beta4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Fields
pt: Campos

en: Reverse
pt: Reverter

en: Link this field to the original piece of content
pt: Linkar este campo para o conteúdo original
