Simple Field Formatter (7.x-2.0-beta5) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Fields
fr: Champs

en: Reverse
fr: Inversé

en: Link this field to the original piece of content
fr: Lier ce champ à l'élément de contenu originel
