Simple Google Maps (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Map
et: Kaart

en: Map type
et: Kaardi tüüp
