Simple Google Maps (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Link text
hr: Tekst poveznice
