Simple Google Maps (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
