Simple Google Maps (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ
