Simple Google Maps (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Map
ru: Карта

en: Satellite
ru: Спутник

en: Hybrid
ru: Смешанный

en: Map type
ru: Тип карты

en: Zoom level
ru: Уровень масштаба

en: Terrain
ru: Территория
